Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/huckleberry/domains/blackcatseo.pl/public_html/wp-content/themes/clean-black/functions.php on line 96

Opinie naszych klientów

,Gdyby Ktoś mnie zapytał: od czego zależy sukces firmy w dzisiejszych czasach ? Bez zastanowienia odpowiedziałabym: od pracy zespołowej i  od profesjonalnej obsługi informatycznej prowadzącej serwisy w internecie.

Firma BlackCatSeo Sp. z o.o. to Firma którą polecam każdej osobie prowadzącej biznes lub nim zarządzającej, ponieważ przede wszystkim to Firma profesjonalna i  warto podkreślić – terminowa. Dbałość o szczegóły (współpraca „krok po kroku” )  i działanie zgodnie z wymogami prawa wysuwa się w BlackCatSeo  na pierwsze miejsce. Dla nas to jest bardzo ważne i przeważyło o podjęciu długoterminowej współpracy.

Alicja Sztejka (Prezes Zarządu Instytutu  Eurorozwoju S.A. )

Polecamy Firmę BlackCatSeo Sp. z o.o każdemu kto chce mieć do czynienia  z profesjonalną obsługą i Firmą, która potrafi ze stoickim  spokojem odpowiadać na wszystkie związane ze współpracą pytania. Pracownicy tej Firmy zawsze dotrzymują terminów i nie obiecują rzeczy niemożliwych. Pomimo krótkiej współpracy odczuwamy pozytywnie podjęte już przez nich działania.

Rada Nadzorcza Fundacji Eurorozwój

Z przyjemnością mogę potwierdzić profesjonalną jakość usług Firmy BlackCatSeo Sp. z o.o.  Ich pomoc okazuje się nieoceniona w poprawie funkcjonalności i bezpieczeństwa strony: www.ekogazeta.com.pl . Pracownicy są rzetelni i  bardzo odpowiedzialni. Dbają o każdy szczegół współpracy. Od dłuższego czasu poszukiwaliśmy Firmy, która spełni wszystkie wyżej wymienione oczekiwania.  Wybór padł na BlackCatSeo  i to jest to….

Redaktor Naczelny Ekogazeta

Polecamy metody i sposób działania BlackCatSeo.pl. Na początku Google wyświetlało nas na jakiejś milionowej stronie, a po 2 tygodniach jesteśmy na pierwszej – co przekłada się na ilość pacjentów! Szczerze możemy powiedzieć, że to najlepsza pomoc w pozyskiwaniu klientów poprzez sieć jaką znaleźliśmy, wypróbowaliśmy i polecamy każdemu, kto chce pozyskać nowych klientów.

Gabinet Terapii Sensorycznej w Warszawie

Współpraca w pełni profesjonalna i zwieńczona NAJLEPSZYMI efektami, polecam w 100% i nie szukam dalej!

Kasia, masażystka

Efekty widoczne bardzo szybko i stale się utrzymują. Moja strona od pół rkou jest w pierwszej dziesiątce. Polecam

Michał, biznesmen

W moim biznesie dochód zależy od pozycji strony. Postanowiłem dać szansę BlackCatSeo i był to strzał w „dziesiątkę”. Moja strona na bardzo trudną frazę znalazła sie na 3-7 miejscu i utrzymuje się tam do dziś. Polecam usługi tej firmy.

Olaf, Łódź